Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi 2/A 10 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız Göçük Düzeltme

Balcılar Oto Olarak, Aracınızda oluşmuş küçük kazaları ve aracın değerini kayıp ettirebilecek unsurları boya ve değişim işlemi gerektirmeden Boyasız Göçük Düzeltme işlemini sağlamaktayız. Profesyonel ekipmanların kullanıldığı servisimizde aracınızın hasar almış olan bölgesini giderilmektedir. Bununla birlikte boya ve değişim görmeyeceği için aracınızın hasar alana bölgesi orjinalliği  bozulmamış olacaktır. İkinci el araç satım ve alımlarında günümüzde araçların orjinal boyasız olması çok önem taşımaktadır. Boyasız göçük düzeltme servisimizde konusunda uzman ekibimiz ile arabanızın hasar almış olan bölgesi onarımın zorluk derecesine göre size en kısa sürede teslim etmektedir. Aracınızın boyanması durumunda bu süre 1 ile 2 gün arasında değişiklik gösterebilir. Boyasız kaporta düzeltme hizmeti almak aslında bir avantajında beraberinde getiriyor. Hem zamandan kazanıyorsunuz hem de aracınızın değerinin düşmesinin önüne geçiyorsunuz. Daha fazla detay için bizi arayabilirsiniz.

 

Çorlu Kaporta Boya

Çorlu Kaporta Boya

Balcılar Oto olarak bilgisayarlı sistemlerle renk belirleme ve boyama işlemlerini yapıyoruz, böylece aracınızın boya öncesi ve boya sonrası arasında bir ton farkı oluşmasını engelliyoruz.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Vakumlama tekniği ile dolu hasarlı araçlarınız itina ile yapılmaktadır, Konusunda deneyimli personelimizce öncelikle hasarlı bölgeler incelenerek işaretlenmekte, müteakiben uyguladığımız özel vakum tekniği ile aracınızın boyasına zarar vermeksizin göçükler onarılmaktadır.

Çorlu Boyasız Göçük Düzeltme

Çorlu Oto Kaporta

Çorlu'da Oto Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmaktayız.